از سنگهای قیمتی و کریستال ها می توان برای خواص متافیزیکی و درمانی آنها استفاده کرد. ما در این مقاله قصد داریم به شما بیاموزیم که چگونه هر سنگ قیمتی می تواند به شما در داشتن بهترین زندگی کمک کند. ترکیب سنگ های قیمتی می تواند نتایج جادویی به همراه داشته باشد. در اینجا خواهید فهمید که به همراه داشتن سنگ های قیمتی یک روش بسیار موثر برای ارتقا و بهبود سلامت است. این سنگ ها می توانند انرژی شما را تقویت کنند. با استفاده از خواص متافیزیکی سنگ ها شهود خود را تقویت کنید ، توانایی های ذهنی را افزایش دهید و  اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خواص متافیزیکی سنگ ها از این لیست استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، اطلاعات ارائه شده فقط به عنوان یک راهنما برای بهبود استفاده می شود.

آمازونیت

خواص درمانی سنگ ها

سنگ شجاعت و حقیقت. انرژی قوی و جسورانه آن روح و افراد نا آرام را آرام می کند. هماهنگی و تعادل را ایجاد می کند ، و این یک موهبت بزرگ در برابر آسیب های عاطفی ، نگرانی و ترس است. از بین بردن ترس و نگرانی یکی از خواص متافیزیکی سنگ ها است. آمازونیت به فرد کمک می کند تا هر دو طرف یک مسئله یا دیدگاه های مختلف را ببیند و در بروز عشق کمک کند. آمازونیت همچنین فرد را قادر می سازد تا خود و حقایق را کشف کند. این امر در بیان خود افکار و احساسات و تعیین مرزهای مشخص کمک می کند.

 

سنگ آمیتیست

خواص درمانی سنگ ها

سنگی عالی برای کاهش استرس و کمک به فرد در کار در شرایط استرس زا. این ماده به عنوان سنگ قناعت شناخته می شود که به کاهش استرس کمک می کند. آمیتیست با چاکراهای چشم سوم و تاج کار می کند و هاله را تثبیت می کند. همچنین برای انحراف و انتقال انرژی های منفی استفاده می شود. به عنوان کمک مدیتیشن ، آمیتیست حالتی آرام ، آرام و تسکین دهنده می دهد و به فرد اجازه می دهد تا به حالات هوشیاری عمیق تری وارد شود.

اگر قصد خرید سنگ آمیتیست را دارید، می توانید به فروشگاه جمز ایران مراجعه کنید.

heart design element

آکوامارین

خواص درمانی سنگ ها

 

سنگ شجاعت انرژی های آرامش بخش آن استرس را کاهش می دهد ، ذهن را ساکت می کند و ترس را تسکین می دهد. این سنگ به حساسیت کمک می کند و بر قضاوت غلبه کند. با پاک کردن سردرگمی و تقویت عقل ، ادراک را روشن می کند. برای بسته شدن در همه سطوح مفید است. ابراز وجود را ارتقا می بخشد. شهود را تیز می کند و بصیرت را باز می کند و آن را برای مراقبه فوق العاده می کند. هاله را محافظت می کند و چاکراها را تراز می کند.

آکوامارین همچنین یک سنگ زایمان بسیار محافظتی است که برای بارداری بسیار مناسب است و باعث می شود مادر و کودک از آسیب در امان بمانند.

heart design element

آونتورین

خواص درمانی سنگ ها

سنگ فرصت و موفقیت ، به ویژه در زمینه های تجلی ثروت و شکوفایی (و احتمال پیروزی در یک بازی شانس). عالی برای کمک به پروژه های جدید ، مصاحبه ها ، مشاغل جدید ، اولین قرار ملاقات ها و غیره که خوش شانس ترین کریستال ها شناخته شده است. آونتورین به فرد کمک می کند تا تغییرات را بپذیرد ، و با حذف الگوهای قدیمی ، عادات و ناامیدکننده ها فرصت های جدیدی ایجاد کند تا رشد جدیدی اتفاق بیفتد. همچنین قاطعیت فرد را تقویت می کند.

استفاده از آونتورین همچنین از آلودگی محیط محافظت می کند. همچنین شما را از اشعه های تلفن همراه حفظ می کند.

heart design element

کارنلی

خواص درمانی سنگ ها

کارنلی یک سنگ تثبیت کننده است که نشاط و انگیزه را بازیابی می کند و خلاقیت را تحریک می کند. این سنگ شجاعت را فراهم می کند ، گزینه های مثبت زندگی را ارتقا می بخشد و انگیزه موفقیت را فراهم می کند. کارنلی برای غلبه بر سو استفاده مفید است ، زیرا به اعتماد به خود و ادراکات کمک می کند.

کارنلی توانایی های تحلیلی را بهبود می بخشد و درک را روشن می کند. تمرکز را تیزتر می کند و بی حالی روانی را از بین می برد. از حسادت ، خشم و کینه محافظت می کند. خشم را آرام می کند ، منفی بافی را از بین می برد و عشق به زندگی را جایگزین آن می کند.

کارنلی همچنین باعث افزایش باروری و تحریک جنسی می شود.

heart design element

شکرگزاری

خواص درمانی سنگ ها

 

شکرگزاری در خانواده کوارتز است و یک سنگ پرورش دهنده است که ارتعاشات منفی را جذب می کند (افکار منفی ، احساسات و خواب های بد را از بین می برد). این حسن نیت ، روابط خانوادگی را تقویت می کند و به هماهنگی قلب و ذهن کمک می کند.

شکرگزاری با بهبود ادراک از خود و ایجاد شوق ، احساس سبک بینی و سخاوت را القا می کند ، خصومت را کاهش می دهد و مالیخولیا را به شادی تبدیل می کند.

شکرگزاری به سنگ بلندگو معروف است ، سنگ شخصی که باید سخنان خود را بسنجد ، زیرا باعث تأمل در قبل از صحبت می شود. مخصوصاً شکرگزاری آبی ، سنگ چاکرای گلو ، برای سخنرانان عمومی ، وکلا ، سیاستمداران و خوانندگان خوب است. شکرگزاری آبی همچنین توانایی یادگیری زبان های جدید را تحریک می کند و حافظه را بهبود می بخشد.

heart design element

سیترین

خواص درمانی سنگ ها

موجب رونق ، فراوانی و موفقیت می شود. انرژی می دهد و انرژی منفی را نگه نمی دارد. سیترین اعتماد به نفس را افزایش می دهد ، مغز را تحریک می کند و به نوبه خود عقل را تقویت می کند. تمرکز را افزایش می دهد. خلاقیت ، فردیت و ابراز وجود را ارتقا می دهد. از بین بردن صفاتی مانند افسردگی یکی از خواص سنگ ها است. سیترین همچنین صفات منفی مانند افسردگی و ترس را آزاد می کند.

heart design element

گارنت

خواص درمانی سنگ ها

گارنت یک سنگ نفسانی از تطهیر و عشق است. سنگی از احساسات شدید است. گارنت چاکراها را تمیز و دوباره انرژی می بخشد. انرژی را احیا ، تصفیه و متعادل می کند و عشق و فداکاری را القا می کند. همچنین میل جنسی را متعادل می کند و به عدم تعادل عاطفی کمک می کند. غریزه زنده ماندن را فعال و تقویت می کند و شجاعت و امید به همراه می آورد. درک افراد از خود و دیگران را تقویت می کند. گارنت مهارها و تابوها را برطرف می کند. قلب را باز می کند و اعتماد به نفس می بخشد.

heart design element

اونیکس سبز

خواص متافیزیکی سنگ ها

افزایش اعتماد به نفس و تقویت قدرت یکی از خواص متافیزیکی سنگ ها است. اونیکس باعث تقویت قدرت ، قدرت ، استواری ، استقامت و اعتماد به نفس می شود. این به فرد کمک می کند تا در محیط اطراف راحت باشد. اونیکس همچنین به خلاص شدن از غم و اندوه کمک می کند ، کنترل خود را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا قدرت تصمیم گیری هوشمندانه را کسب کنید. همچنین شادی و خوش شانسی را تشویق می کند.

heart design element

جاسپر

خواص متافیزیکی سنگ ها

“جاسپر پرورش دهنده ، شفا دهنده و سنگ روح شجاعت و خرد است. همه آنها ارتباط قوی با انرژی زمین دارند و باعث می شوند خواص درمانی یاس برای زمین ، ثبات و مقاومت بسیار مفید باشد. ”

رنگ و الگوی منحصر به فرد جاسپر ، زمین ماما را نشان می دهد و شبیه کره زمین است.

فرکانس جاسپر که یک سنگ ابتدایی زمین است ، کند و پایدار است و باعث ایجاد قدرت تدریجی و شادابی دوباره می شود. این به ما اجازه می دهد تا از طبیعت و محیط اطراف خود آگاهی بیشتری داشته باشیم ، زیرا با انرژی الکترومغناطیسی سیاره همسو است. این سنگ شخص را تشویق می کند تا لحظات انزوا را برای جذب ، تأمل و ارتباط با این انرژی ها و افزایش آگاهی از ارتباط معنوی ما با همه موجودات زنده جشن بگیرد.

جاسپر ، چه جسمی و چه احساسی ، برای بهبودی عالی است. کاهش استرس و ایجاد آرامش یکی از خواص سنگ ها است .به همراه داشتن جاسپر به کاهش استرس و ایجاد آرامش کمک می کند. اثر پاک کنندگی آن انرژی منفی را از بین می برد و سنگ بزرگی برای اخراج کابوس ها یا افکار مضر است.

 

اگر قصد خرید سنگ جاسپر را دارید می توانید به فروشگاه جمز ایران مراجعه کنید.

heart design element

کیانیت

خواص متافیزیکی سنگ ها

یک سنگ قیمتی باورنکردنی که به دلیل ارتعاش زیاد ، تقویت شهود و نقش یک پل جهانی (تقویت توانایی های تله پاتیک و روانی) شناخته می شود. این سنگ به انرژی منفی آویزان نیست. بیان شخصی و گفتن حقیقت را تشویق می کند. همه چاکراها را تراز می کند و خصوصاً تحریک کننده چاکرای گلو (صدای بدن) است.

کیانیت سبز با چاکرای قلب وصل می شود و آنچه را که در مقابل آن مقاومت می کنیم ، در برابر مقاومت تنظیم می کند تا به ما کمک کند تعادل خود را در روابط عاطفی و احساسی حفظ کنیم.

heart design element

لابرادوریت

خواص متافیزیکی سنگ ها

سنگی از تحول ،  راهنمای مفیدی برای انسان است که به او برای تغییر کمک می کند. همچنین سنگ جادویی ، بلوری از پیشگویی ها و شفا دهنده ها است. زیرا به بیدار شدن روح درونی و افزایش هوشیاری کمک می کند. لابرادوریت باعث تقویت شهود ، توانایی های روحی و تله پاتی می شود. به تقویت ایمان به خود و اعتماد به جهان کمک می کند.

heart design element

لاجورد

خواص متافیزیکی سنگ ها

سنگ محافظ ، تسکین دهنده فشار روانی ، آرامش عمیقی را به همراه دارد. هماهنگی و خودشناسی عمیق درونی را به ارمغان می آورد. خودآگاهی را تشویق می کند ، ابراز وجود را می دهد ، حقیقت درونی را آشکار می کند. لاجورد ویژگی های صداقت ، شفقت و اخلاق را برای فرد به ارمغان می آورد. این به فرد کمک می کند تا در برابر حقیقت صحبت کند و اعتماد به نفس را ایجاد کند. لاجورد همچنین روابط را پیوند می دهد ، بیانگر احساس و احساسات است.

heart design element

سنگ قمر

خواص متافیزیکی سنگ ها

سنگی برای آغازهای جدید. باعث تقویت و رشد درونی می شود. این سنگ آرام بخشی است که فشار روانی و بی ثباتی عاطفی را کاهش می دهد. سنگ ماه شهود را تقویت می کند و همچنین باعث تقویت الهام ، موفقیت و خوش شانسی در تجارت و عشق می شود.

heart design element

مروارید

سنگی از صداقت ، نماد ایمان ، وفاداری ، حقیقت و برائت است. این سنگ یکپارچگی شخصی را افزایش می دهد و احساس مرکزیت و آرامش را برای فرد فراهم می کند.

مرواریدها نمادهای محکمی از انرژی زنانه هستند و به زنان کمک می کنند تا با الهه های درونی خود ارتباط برقرار کنند.

مرواریدها همچنین باعث افزایش باروری و سهولت زایمان می شوند.

heart design element

پریدوت

پاک کننده ای قدرتمند که سموم را آزاد و خنثی می کند. به رفع حسادت ، کینه ، تلخی ، تحریک ، نفرت و طمع کمک می کند. استرس ، عصبانیت و گناه را کاهش می دهد. پریدوت قلب ما را به شادی و روابط جدید باز می کند. این اعتماد به نفس و ادعا را افزایش می دهد ، انگیزه رشد و تغییر است. ذهن را تیز می کند و به سطح جدیدی از آگاهی باز می کند. بی حالی ، بی علاقگی و خستگی را از بین می برد. پریدوت شما را قادر می سازد مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید.

heart design element

مرجان صورتی

مرجان صورتی برای بازگرداندن هماهنگی به قلب شناخته شده است. احساسات را فرو می نشاند و به درون خود آرامش می بخشد. شهود ، تخیل و تجسم را تقویت می کند. مرجان صورتی همچنین انتقال دانش را تسریع می کند و به عنوان سنگ دیپلماسی شناخته می شود.

heart design element

مرجان قرمز

احساسات را متعادل می کند و آرامش درونی را در درون خود ایجاد می کند. این سنگ دیپلماسی ، برخورد با مردم را به روشی حساس و موثر اعمال می کند. این امر شهود ، تخیل و تجسم را تسهیل می کند. مرجان همچنین در برابر تأثیرات شیطانی محافظ است.

heart design element

رودوکروزیت

این سنگ به عنوان سنگ شفقت و عشق بی قید و شرط شناخته می شود ، قلب را آرام می کند ، روح را تسکین می دهد و به فرکانس های آرامش درونی ارتعاش می کند. این سنگ چاکرای قلب را ایجاد می کند و باعث ایجاد تعادل عاطفی ، گذشت و شفقت می شود. حس کامل بودن و اعتماد به نفس را در افراد بازیابی می کند. با کودک داخلی طنین انداز می شود ، بنابراین به او کمک می کند احساس شادی ، بازی و خلاقیت را بازیابی کند.

از رودوکروزیت می توان برای ایجاد عشق جدید به زندگی ، چه یک دوست و چه یک روح که می تواند به خیر بیشتر کمک کند.

heart design element

 رز کوارتز

سنگی از قلب ، کریستالی از عشق بی قید و شرط ، انرژی محبت آمیز الهی را به گردش در می آورد. انرژی آن به ترحم ، آرامش ، جلب عشق ، عاشقانه و صمیمیت کمک می کند. همچنین باعث ایجاد عشق به زیبایی ، در خود ، دیگران ، طبیعت و آنچه باعث تحریک تخیل می شود.

heart design element

کوارتز دودی

سنگی قدرتمند که به عنوان راهنما در بهبودی و مدیتیشن استفاده می شود. شناخته شده است که شخص را از نظر جسمی و معنوی محافظت می کند. کوارتز دودی همچنین با جذب و تبدیل انرژی منفی ، آن را به زمین آزاد می کند تا به طور طبیعی پاک شود. افسردگی و منفی را از بین می برد و به عنوان سپری برای فشارهای روحی و محیطی عمل می کند. از بین بردن تنش و اضطراب یکی از خواص متافیزیکی سنگ ها است.  این سنگ تنش و اضطراب را از بین می برد و فکر منفی و شک را در مواجهه با موقعیت های گیج کننده یا آشفته از بین می برد.

heart design element

چشم ببر

سنگ محافظ و موفق باشید. به تمرکز ذهن و شفافیت ذهنی کمک می کند ، و مشکلات را بدون احساسات پاک می کند. به ویژه در از بین بردن ترس و اضطراب مفید است. تعادل بین  احساسات ، ایجاد ثبات در تغییرات خلقی و کمک به اراده ، هدف ، شهامت و اعتماد به نفس.

heart design element

فیروزه

خواص متافیزیکی سنگ ها

یک سنگ تصفیه کننده ، انرژی منفی را دفع می کند و از اثرات منفی و آلاینده ها محافظت می کند. عالی برای افسردگی و خستگی. فیروزه همه چاکراها را متعادل و همسو می کند که به نوسانات خلقی کمک می کند و آرامش درونی را ایجاد می کند. این همچنین نمادی از دوستی است و عشق رمانتیک را تحریک می کند.
فیروزه همچنین به جذب مواد مغذی کمک می کند ، سیستم ایمنی بدن و بهبود کلی بدن را با سم زدایی تقویت می کند.

heart design element

تورمالین

خواص متافیزیکی سنگ ها

تورمالین به درک خود و دیگران کمک می کند. اعتماد به نفس را ترغیب می کند و ترس را کاهش می دهد. این سنگ باعث جذب الهام ، شفقت ، تحمل و رفاه می شود. دو طرف راست و چپ مغز را متعادل می کند و به درمان پارانویا کمک می کند.

شناخته شده است که تورمالین در کاهش استرس ، از بین بردن تنش ، افزایش هوشیاری ذهنی ، بهبود گردش خون و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. این سنگ یک پاک کننده قدرتمند است که به کاهش بیماری های مربوط به سم کمک می کند. انرژی زن و مرد را در بدن متعادل می کند ، انرژی را افزایش می دهد و انسداد را برطرف می کند.

یک خاصیت منحصر به فرد و قابل تشخیص توانایی شارژ الکتریکی آن با گرم کردن یا مالش آن است ، بنابراین یک انتهای آن مثبت و یک منفی می شود. برای تنظیم فرکانس های رادیویی و تلویزیونی استفاده شده است!

heart design element

تورمالین سیاه

خواص متافیزیکی سنگ ها

دفع انرژی منفی یکی از خواص متافیزیکی سنگ ها است. تورمالین سیاه انرژی منفی را دفع می کند . برای انحراف انرژی تابش بسیار عالی است. با افزایش نشاط جسمی ، ثبات عاطفی و حدت فکری ، سلامت جسمی افراد را افزایش می دهد. وقتی با تورمالین صورتی جفت شود ، به کم شدن رفتار وسواس گونه کمک می کند.

heart design element

تورمالین صورتی

خواص متافیزیکی سنگ ها

سنگی از قلب. سنگی برای حمایت عاطفی. چاکرای قلب را با چاکرای تاجی پیوند می دهد تا دلسوزی و حساسیت را تشویق کند. به عدم تعادل عاطفی و پس از سانحه یا سختی و غیره کمک می کند تا فرد بتواند احساس گناه ، نگرانی ، اضطراب و افسردگی منفی را آزاد کند و آنها را به عشق شخصی تبدیل کند.

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *