ایده سنگ های ماه تولد در بسیاری از سنت ها ، آداب و رسوم و سیستم های اعتقادی جایگاه دارد. هر ماه از سال سنگ مخصوص به خود را دارد. سنگ های ماه تولد اردیبهشت شامل زمرد، آونتورین سبز، گارنت، یاقوت کبود، مالاکیت، کوارتز صورتی، مرجان سرخ، کهربا و فیروزه است که در بین این سنگ ها زمرد به عنوان سنگ اصلی ماه اردیبهشت شناخته می شود.

سنگ زمرد

♥ عشق ♥ شادی ♥ پاکسازی ♥ شهود ♥ روشن بینی ♥ ایمان ♥ آرامش ♥ هوش ♥ دید واضح ♥ حقیقت ♥ بهبودی جسمی و احساسی

 

 

زمرد به عنوان “سنگ عشق موفق” شناخته می شود. این سنگ وفاداری را به ارمغان می آورد و سعادت را فراهم می کند. این سنگ باعث افزایش عشق بدون قید و شرط ، اتحاد و ارتقا و دوستی می شود. مشارکت را متعادل نگه می دارد و در صورت تغییر رنگ می تواند خیانت را نشان دهد. زمرد چاکرای قلب را تحریک می کند و بر روی احساسات و همچنین قلب اثر درمانی دارد. این سنگ تعادل جسمی ، عاطفی و ذهنی را تضمین می کند و هماهنگی را در تمام زمینه های زندگی ایجاد می کند. با تمرکز بر قصد و آگاهی ، اقدامات مثبتی را ایجاد می کند ، منفی را از بین می برد و توانایی لذت کامل از زندگی را افزایش می دهد.

زمرد توانایی های روحی را افزایش می دهد ، بصیرت را باز می کند و استفاده از ظرفیت ذهنی بیشتر را تحریک می کند. این سنگ کمک می کند تا آگاهی از ناشناخته ها به شناخت آگاهانه ، انتقال عقل و خرد منجر شود. زمرد در تحریک فعالیت و تمرکز در اقدامات کمک می کند. باعث تقویت حافظه و شفافیت اندیشه می شود. همچنین در بین سنگ های ماه تولد اردیبهشت ، زمرد به عنوان سنگ اصلی شناخته می شود.

زمرد اختلالات قلب ، ریه ها ، ستون فقرات و سیستم عضلانی را درمان می کند. این سنگ به بهبودی پس از بیماری عفونی کمک می کند ، به سینوس ها کمک می کند و چشم ها را آرام می کند و باعث بهبود بینایی می شود. این سنگ یک اثر سم زدایی بر روی کبد دارد و باعث کاهش دیابت و روماتیسم می شود.

 

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های ماه تولد فروردین چیست؟

 

 

 

سنگ آونتورین

♥ خلاقیت ♥ تخیل ♥ استقلال ♥ شکوفایی ♥ آرامش ♥ موفقیت شغلی ♥ تعادل ♥ گردش خون را بهبود می بخشد

 

 

آونتورین سنگ شکوفایی است. این سنگ ویژگی های رهبری و قاطعیت را تقویت می کند. دلسوزی و همدلی را ارتقا می بخشد. پشتکار را تشویق می کند. آونتورین لکنت زبان و روان رنجوری های شدید را تسکین می دهد. این سنگ حالت روانی فرد را تثبیت می کند ، درک را تحریک می کند و خلاقیت را افزایش می دهد. خشم را آرام می کند. احساس خوب بودن را ارتقا می بخشد. آونتورین انرژی زن و مرد را متعادل می کند. این امر باعث ترمیم قلب می شود. این سنگ همچنین از آلودگی محیط زیست محافظت می کند.

آونتورین برای غده تیموس و سیستم عصبی مفید است. فشار خون را متعادل کرده و متابولیسم را تحریک کرده و کلسترول را کاهش می دهد. آونتورین دارای اثر ضد التهابی است و آلرژی و میگرن را تسکین می دهد و چشم ها را آرام می کند. این سنگ ریه ها ، سینوس ها ، قلب ، سیستم های عضلانی و ادراری تناسلی را بهبود می بخشد.

 

 

آونتورین سبز

آونتورین سبز یک تسکین دهنده و درمان کننده قلب است. تمام منابع آلودگی الکترومغناطیسی را خنثی می کند و مانع از انتشار امواج کامپیوترها ، تلویزیون و سایر تجهیزات الکترونیکی می شود. آونتورین سبز حالت تهوع را برطرف می کند و احساسات و افکار منفی را حل می کند. این سنگ باعث بهزیستی و آرامش عاطفی می شود. همچنین برای کمک به تقویت بینایی استفاده می شود. یک درمانگر خوب و همه جانبه.

 

 

 

 

 

سنگ گارنت

♥ شور ♥ احساسات ♥ عشق رمانتیک ♥ صمیمیت ♥ انرژی ♥ افکار مثبت ♥ الهام ♥ موفقیت ♥ محبوبیت اجتماعی ♥ اعتماد به نفس

 

 

گارنت چاکراها را تمیز و دوباره انرژی می بخشد. این سنگ انرژی را احیا ، تصفیه و متعادل می کند. در صورت لزوم ، آرامش یا اشتیاق به ارمغان می آورد. عشق و فداکاری را القا می کند. گارنت میل جنسی را متعادل می کند و ناهماهنگی عاطفی را کاهش می دهد. غریزه زنده ماندن را فعال و تقویت می کند و شجاعت و امید به همراه می آورد. محرک یادآوری زندگی گذشته است. برداشت از خود و دیگران را تیز می کند. گارنت مهارها و تابوها را برطرف می کند. قلب را باز می کند و اعتماد به نفس می بخشد.

گارنت بدن را بازسازی کرده و متابولیسم را تحریک می کند. این سنگ بیماری اختلالات ستون فقرات و مایع نخاعی ، استخوان ، ساختار و ترکیب سلولی را درمان می کند. قلب ، ریه ها ، خون را تصفیه می کند و DNA را بازسازی می کند. گارنت سیستم ایمنی بدن و سطح انرژی را افزایش می دهد.

 

 

گارنت قرمز

سنگ تعهد ، رنگ قرمز گارنت نشان دهنده عشق است. این سنگ احساسات را احیا می کند و رابطه جنسی را افزایش می دهد ، گرمی ، فداکاری ، درک ، اعتماد ، صداقت و صداقت را برای یک رابطه به ارمغان می آورد. گارنت قرمز خشم را کنترل می کند ، خصوصاً نسبت به خود.

 

 

 

 

 

سنگ یاقوت

بیان خلاقانه ♥ شهود ♥ مراقبه ♥ شانس ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ دوستی ♥ سخاوت ♥ عشق ♥ وفاداری ♥ استقلال ♥ تعادل ♥ قدرشناسی از خود ♥ رشد معنوی

 

 

یاقوت کبود یکی دیگر از سنگ های ماه تولد اردیبهشت است. هر رنگ یاقوت معروف به “سنگ خرد” است و خرد خاص خود را به ارمغان می آورد. تنش روانی ، افسردگی ، افکار ناخواسته و سردرگمی معنوی را آزاد می کند. یاقوت تعادل درون بدن را بازیابی می کند ، صفحات جسمی ، روحی و معنوی را هماهنگ می کند و آرامش را به ارمغان می آورد. این سنگ تمرکز را تحریک می کند ، سبکی و لذت را به همراه می آورد. یاقوت همچنین به عنوان “سنگ شکوفایی” شناخته می شود ، از هر نوع هدایایی را جذب می کند و آرزوها را برآورده می کند.

 

یاقوت کبود

یاقوت کبود به طور سنتی با خلوص و عشق همراه است. این سنگ به شما کمک می کند تا در مسیر معنوی باقی بمانید ، انسداد را برطرف کرده و نیرو می دهد. یاقوت کبود بیان را تسهیل می کند ، در برقراری ارتباط و بیان حقیقت و اعتقادات شما کمک می کند. باعث باز شدن و بهبودی تیروئید و چاکرای گلو می شود و اثر آرام بخشی و متعادل کننده ای بر روی سیستم عصبی دارد.

 

 

 

 

 

سنگ مالاکیت

♥ آرامش بخش ♥ وفاداری ♥ رهبری ♥ محافظت ♥ خرد ♥ راحتی ♥ تعادل ♥ صلح ♥ درک خود ♥ تحول مثبت ♥ بهبودی

 

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

 

مالاکیت یک سنگ محافظ مهم است. مالاکیت با جذب انرژی منفی و آلاینده ها ، آنها را از جو و بدن دور می کند. محافظ در برابر تابش است و آلودگی الکترومغناطیسی را پاک می کند. مالاکیت چاکراها و سازگاری با هدایت معنوی را پاک و فعال می کند. قلب را به عشق بی قید و شرط باز می کند. ریسک پذیری و تغییر را تشویق می کند ، روابط ناخواسته را از بین می برد و الگوهای قدیمی را از بین می برد و می آموزد که چگونه مسئولیت اعمال ، افکار و احساسات خود را بپذیرید. مالاکیت مهارها را آزاد کرده و با دیگران همدلی ایجاد می کند. این سنگ اختلالات ذهنی را کاهش می دهد. شما را قادر به جذب و پردازش اطلاعات می کند. تجربیات منفی و آسیب های قدیمی را آزاد می کند. رویاها را تحریک می کند.

مالاکیت تعادل را متعادل کرده و گرفتگی را بهبود می بخشد. این سنگ امر زایمان را تسهیل می کند. سیستم ایمنی و عصبی را تقویت می کند. مالاکیت فشار خون را کاهش می دهد ، آسم ، آرتروز ، صرع ، شکستگی ، تورم مفاصل ، سرگیجه ، تومورها ، عصب بینایی ، لوزالمعده ، طحال و پاراتیروئید را درمان می کند. این سنگ  DNA و ساختار سلولی را که باعث سرطان می شوند ، دوباره ترمیم می کند. می تواند در تمام انواع سرطان استفاده شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت و تحریک کند. مالاکیت کبد را برای آزاد سازی سموم تحریک می کند.

 

 

 

 

 

سنگ کوارتز صورتی

عشق بی قید و شرط ♥ عشق به خود ♥ مراقبت ♥ مهربانی ♥ دوستی ♥ عشق رمانتیک ♥ عشق افلاطونی

 

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

 

رز کوارتز سنگ عشق جهانی است. اعتماد و هماهنگی را در روابط برقرار می کند و عشق بی قید و شرط را تشویق می کند. رز کوارتز قلب را در همه سطوح تصفیه و باز می کند تا عشق ، عشق به خود ، دوستی ، بهبود عمیق درونی و احساس آرامش را تقویت کند. با آرامش و اطمینان خاطر ، به راحتی در زمان غم کمک می کند. رز کوارتز منفی را از بین می برد و در برابر آلودگی محیط محافظت می کند ، و احساسات دوست داشتنی را جایگزین آن می کند. این سنگ بخشش و پذیرش خویشتن را بر می انگیزد و اعتماد به نفس و ارزش والایی را به دنبال دارد.

رز کوارتز باعث تقویت و تعادل قلب و سیستم گردش خون می شود و ناخالصی های مایعات بدن را آزاد می کند. این سنگ بهبودی را تسریع می کند ، فشار خون بالا را کاهش می دهد ، به مشکلات قفسه سینه و ریه کمک می کند ، کلیه ها و فوق کلیه را بهبود می بخشد و سرگیجه را کاهش می دهد. یک پشتیبانی انرژی خوب برای مبتلایان به سرطان خون. رز کوارتز قدرت افزایش باروری و محافظت از مادر و جنین در برابر سقط جنین را دارد.

 

 

 

 

سنگ مرجان

♥ عشق افلاطونی ♥ دوستی ♥ خلاقیت ♥ شور ♥ عشق رمانتیک ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ تعادل ♥ آرامش

 

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

 

مرجان نماینده دیپلماسی و همزمانی است. احساسات را فرو می نشاند و آرامش را در درون خود به ارمغان می آورد. شهود ، تخیل و تجسم را تسهیل می کند. مرجان انتقال دانش را تسریع می کند.

مرجان سیستم گردش خون و استخوان های بدن را تقویت می کند. باعث تحریک بازسازی بافت و تغذیه سلول های خونی می شود. اختلالات کانال نخاع ، کانال تغذیه ای ، سیستم عصبی و تالاموس را درمان می کند.

 

مرجان سرخ

مرجان قرمز دستیابی به انرژی از پیش تعیین شده را تحریک می کند. از افسردگی و استیصال محافظت می کند. سکسکه ، قولنج و دل درد را درمان می کند. به آزاد شدن ناخالصی ها از سیستم عضلانی کمک می کند. مرجان قرمز اختلالات کلیه ، مثانه و پاراتیروئید را درمان می کند.

 

 

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های ماه تولد خرداد چیست؟

 

 

سنگ کهربا

♥ عشق رمانتیک ♥ تصفیه ♥ پاکسازی ♥ شفا ♥ انرژی ♥ شادی ♥ صبر را افزایش می دهد ♥ انرژی منفی را از بدن می گیرد ♥ تعادل ♥ قدرت ♥ عقل ♥ موفقیت را ارتقا می بخشد

 

 

کهربا یک درمان کننده و پاک کننده قدرتمند جسم ، روان و روح است. همچنین باعث پاکسازی محیط می شود. کهربا بیماری را از بدن می گیرد ، باعث ترمیم و تجدید سیستم عصبی و متعادل سازی قسمت های راست و چپ مغز می شود. با جذب درد و انرژی منفی ، به کاهش استرس کمک می کند. عنبر افسردگی را برطرف می کند ، عقل را تحریک می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس و ابراز وجود خلاق می شود. این سنگ تصمیم گیری ، خودانگیختگی را تشویق می کند و خرد ، تعادل و صبر را به ارمغان می آورد.

کهربا مرکز گلو را باز می کند ، گواتر و سایر مشکلات گلو را درمان می کند. همچنین معده ، طحال ، کلیه ها ، مثانه ، کبد و کیسه صفرا را درمان می کند. عنبر غشای مخاط را تقویت کرده و مشکلات مفصلی را برطرف می کند.

 

 

 

 

سنگ فیروزه

♥ تصفیه ♥ آرامش ♥ محافظت ♥ خرد ♥ تعادل ♥ قدرت ♥ دوستی ♥ عشق ♥ تفکر مثبت ♥ حساسیت

 

سنگ های ماه تولد اردیبهشت

 

فیروزه نیز یکی دیگر از سنگ های ماه تولد اردیبهشت است. فیروزه سنگ تصفیه است. این انرژی منفی را از بین می برد و می تواند برای محافظت در برابر تأثیرات خارجی یا آلاینده های موجود در جو استفاده شود. فیروزه همه چاکراها را متعادل و همسو می کند و باعث ایجاد ثبات در نوسانات خلقی و ایجاد آرامش درونی می شود. برای افسردگی و فرسودگی عالی است ، همچنین قدرت جلوگیری از حملات وحشت را دارد. فیروزه خود تحقق بخشیده و به حل خلاقانه مسئله کمک می کند. این نمادی از دوستی است و عشق رمانتیک را تحریک می کند.

فیروزه به جذب مواد مغذی کمک می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، بازسازی بافت را تحریک می کند و کل بدن را بهبود می بخشد. حاوی اثرات ضد التهابی و سم زدایی است و گرفتگی و درد را تسکین می دهد. فیروزه ریه ها را تصفیه می کند ، گلودرد را تسکین و پاک می کند و چشم ها از جمله آب مروارید را بهبود می بخشد. این ماده بیش از حد را خنثی می کند ، از روماتیسم ، نقرس ، مشکلات معده و عفونت های ویروسی سود می برد.

 

 

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *