همانطور که می دانید هر ماه از سال سنگ مخصوص به خود را دارد و این سنگ ها با توجه به طالع بینی نجومی انتخاب می شوند. در مقاله سعی داریم شما را با سنگ های ماه تولد تیر و خواص هر یک از این سنگ ها آشنا کنیم. در بین سنگ های ماه تولد تیر ، یاقوت سرخ به عنوان سنگ اصلی و کریستال کوارتز، عقیق قرمز، یشم، زمرد، جاسپر، آونتورین، مروارید، گارنت، کهربا و مون استون به عنوان سنگ های فرعی شناخته می شوند.

 

 

سنگ یاقوت سرخ

♥ صداقت ♥ فداکاری ♥ خوشبختی ♥ شفا ♥ شجاعت ♥ اشتیاق ♥ سخاوت ♥ الهام ♥ رفاه ♥ انرژی بالا ♥ قدرت و رهبری

 

سنگ های ماه تولد تیر

 

یاقوت سرشار از علاقه به زندگی است. این سنگ انگیزه و تنظیم اهداف واقع بینانه را بهبود می بخشد. قلب را متعادل کرده و اعتماد به نفس را ایجاد می کند. یاقوت سرخوشی ، خودجوش ، خنده و شجاعت را تشویق می کند. رویاهای مثبت را تقویت می کند و غده صنوبری را تحریک می کند. به حفظ ثروت و اشتیاق کمک می کند. یاقوت دور شدن انرژی منفی را از مسیر شما ترغیب می کند. بر فرسودگی و بی حالی فائق می آید و قدرت و نشاط می بخشد. همچنین در بین سنگ های ماه تولد تیر ، یاقوت سرخ به عنوان سنگ اصلی شناخته می شود.

یاقوت بدن ، خون و سیستم لنفاوی را سم زدایی می کند. این سنگ تب ها ، بیماری های عفونی و محدود شدن جریان خون را درمان می کند. یاقوت غده فوق کلیه ، کلیه ها ، اندام های تولید مثل و طحال را تحریک می کند.

 

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های تولد ماه خرداد چیست؟

 

 

سنگ کریستال کوارتز

♥ هماهنگی ♥ انرژی ♥ بهبودی ♥ توانایی های روحی ♥ وضوح ♥ آرامش

 

سنگ های ماه تولد تیر

 

کوارتز شفاف به عنوان “شفا دهنده اصلی” شناخته می شود و انرژی و فکر و همچنین تأثیر کریستال های دیگر را تقویت می کند. انرژی را جذب ، ذخیره ، آزاد و تنظیم می کند. کوارتز شفاف انرژی منفی را از همه نوع به خود جلب می کند. صفات جسمی ، روحی ، عاطفی و معنوی را متعادل و احیا می کند. اندامها و بدنهای ظریف را تمیز و تقویت می کند و به عنوان یک پاک کننده روح عمیق عمل می کند ، جسم را به ذهن متصل می کند. کوارتز شفاف توانایی های روحی را افزایش می دهد. به تمرکز کمک می کند و حافظه را باز می کند. سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و بدن را به تعادل می رساند. کوارتز شفاف (کوارتز بلورین ، راک کریستال) همه چاکراها را هماهنگ می کند.

 

 

 

 

سنگ عقیق قرمز

♥ عشق ♥ فراوانی ♥ ثروت ♥ موفقیت ♥ طول عمر ♥ شجاعت و قدرت ♥ محافظت ، امنیت و ایمنی ♥ تعادل ♥ هماهنگی ♥ سخاوت

 

سنگ های ماه تولد تیر

 

عقیق سنگی عالی برای ایجاد تعادل و هماهنگی در بدن ، ذهن و روح است. این سنگ هاله را تمیز و تثبیت می کند ، منفی را از بین می برد و تغییر می دهد. عقیق عملکرد ذهنی را افزایش می دهد ، باعث بهبود تمرکز ، درک و توانایی های تحلیلی می شود. آرامش می بخشد ، خشم یا تنش درونی را التیام می بخشد و احساس امنیت و ایمنی ایجاد می کند.

عقیق چشم ، معده و رحم را بهبود می بخشد. سیستم لنفاوی و پانکراس را تمیز می کند. رگ های خونی را تقویت می کند و اختلالات پوستی را بهبود می بخشد.

 

 

 

 

سنگ یشم

♥ پایداری ♥ طول عمر ♥ باروری ♥ آرامش ♥ خرد ♥ آرامش ♥ تعادل ♥ صلح ♥ چشم انداز

 

سنگ های ماه تولد تیر

 

سنگ یشم یکی دیگر از سنگ های ماه تولد تیر است. یشم نمادی از صفا و خلوص است. این سنگ نشانگر خرد جمع شده در آرامش است. باعث افزایش عشق و پرورش می شود. یشم که یک سنگ محافظ است ، فرد را از آسیب دور می کند و هماهنگی ایجاد می کند. یشم موفقیت و دوستی را به خود جلب می کند. باعث تثبیت شخصیت و ارتقا خودکفایی می شود. ذهن را تسکین می دهد ، و افکار منفی را آزاد می کند. ایده ها را تحریک می کند. یشم که یک “سنگ رویایی” است ، رویاهای بصیرتی را به ارمغان می آورد. به آزادسازی عاطفی ، به ویژه تحریک پذیری ، کمک می کند. یشم شما را تشویق می کند که به آنچه که هستید واقع باشید.

یشم به از بین بردن فیلتراسیون های بدن کمک می کند. برای درمان مشکلات کلیوی و غدد فوق کلیه فوق العاده است. یشم سموم را از بین می برد ، سیستم اسکلتی و سلولی را دوباره جمع می کند و بخیه ها را التیام می بخشد. به باروری و زایمان کمک می کند. یشم مایعات بدن را متعادل می کند.

 

 

 

سنگ زمرد

♥ عشق ♥ شادی ♥ پاک کردن ♥ شهود ♥ روشن بینی ♥ ایمان ♥ آرامش ♥ هوش ♥ دید واضح ♥ حقیقت ♥ حافظه ♥ بهبود جسمی و احساسی

 

 

زمرد به عنوان “سنگ عشق موفق” شناخته می شود. این سنگ وفاداری را به ارمغان می آورد و سعادت داخلی را فراهم می کند. این سنگ باعث افزایش عشق بدون قید و شرط ، اتحاد و ارتقا و دوستی می شود. مشارکت را متعادل نگه می دارد و در صورت تغییر رنگ می تواند خیانت را نشان دهد. زمرد چاکرای قلب را تحریک می کند و بر روی احساسات و همچنین قلب جسمی اثر درمانی دارد. این سنگ تعادل جسمی ، عاطفی و ذهنی را تضمین می کند و هماهنگی را در تمام زمینه های زندگی ایجاد می کند. با تمرکز بر قصد و آگاهی ، اقدامات مثبتی را ایجاد می کند ، منفی را از بین می برد و توانایی لذت کامل از زندگی را افزایش می دهد.

زمرد توانایی های روحی را افزایش می دهد ، بصیرت را باز می کند و استفاده از ظرفیت ذهنی بیشتر را تحریک می کند. این سنگ کمک می کند تا آگاهی از ناشناخته ها به شناخت آگاهانه ، انتقال عقل و خرد منجر شود. زمرد در تحریک فعالیت و تمرکز در اقدامات کمک می کند. باعث تقویت حافظه و شفافیت اندیشه می شود. این سنگ یک شناخت عمیق درونی ، ترویج حقیقت و تشخیص را القا می کند.

زمرد به عنوان یکی از سنگ های ماه تولد تیر اختلالات قلب ، ریه ها ، ستون فقرات و سیستم عضلانی را درمان می کند. این سنگ به بهبودی پس از بیماری عفونی کمک می کند ، به سینوس ها کمک می کند و چشم ها را آرام می کند و باعث بهبود بینایی می شود. این سنگ اثر سم زدایی بر روی کبد دارد و دیابت و روماتیسم را تسکین می دهد.

 

 

 

 

سنگ جاسپر

♥ آرامش ♥ رضایت ♥ دلسوزی♥ بهبودی ♥ تکمیل

سنگ های ماه تولد تیر

 

جاسپر به عنوان ” پرورش دهنده عالی ” شناخته می شود. در زمان استرس باعث ایجاد آرامش می شود. جاسپر از شما محافظت می کند و انرژی منفی را جذب می کند. تعادل یین و یانگ را برقرار می کند. جاسپر آلودگی های الکترومغناطیسی و محیطی از جمله تابش را پاک می کند. صداقت را با خود فرد تشویق می کند. شجاعت را برای حل قاطعانه مشکلات فراهم می کند. به فکر سریع کمک می کند و توانایی های سازمانی را ارتقا می دهد. جاسپر تخیل را تحریک می کند و ایده ها را به عمل تبدیل می کند. لذت جنسی را طولانی می کند. در طول بیماری طولانی مدت بدن را پشتیبانی می کند و انرژی بدن را دوباره تأمین می کند.

 

 

 

 

 

سنگ آونتورین

♥ خلاقیت ♥ تخیل ♥ استقلال ♥ شکوفایی ♥ آرامش ♥ موفقیت شغلی ♥ تعادل ♥ گردش خون را بهبود می بخشد

 

 

آونتورین که یکی دیگر از سنگ های ماه تولد تیر است به عنوان سنگ شکوفایی شناخته می شود. ویژگی های رهبری و قاطعیت را تقویت می کند. دلسوزی و همدلی را ارتقا می بخشد. پشتکار را تشویق می کند. آونتورین باعث تسکین لکنت و روان رنجوری های شدید می شود. این سنگ حالت روانی فرد را تثبیت می کند ، درک را تحریک می کند و خلاقیت را افزایش می دهد. کمک به دیدن گزینه ها و امکانات. خشم را آرام می کند. احساس خوب بودن را ارتقا می بخشد. آونتورین انرژی زن و مرد را متعادل می کند. این سنگ باعث ترمیم قلب می شود. از آلودگی محیط زیست محافظت می کند.

آونتورین برای غده تیموس و سیستم عصبی مفید است. فشار خون را متعادل کرده و متابولیسم را تحریک کرده و کلسترول را کاهش می دهد. آونتورین دارای اثر ضد التهابی است و فوران پوست ، آلرژی ، میگرن را تسکین می دهد و چشم ها را آرام می کند. این سنگ ریه ها ، سینوس ها ، قلب ، سیستم های عضلانی و ادراری تناسلی را بهبود می بخشد.

 

 

 

سنگ مروارید

♥ خلوص ♥ صداقت ♥ معصومیت ♥ تمرکز ♥ مراقبه ♥ آرامش ♥ خرد

 

سنگ های ماه تولد تیر

 

مروارید به معنای ایمان ، خیرات و بی گناهی است. این سنگ یکپارچگی شخصی را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا توجه افراد را جلب کنید. مروارید نماد پاکی است و به عنوان “سنگ اخلاص” شناخته می شود. این سنگ واقعیت را به شرایط و وفاداری به یک “هدف” را به ارمغان می آورد. رفتار پر سر و صدا را مهار می کند.

مروارید اختلالات گوارشی و اندام نرم بدن را درمان می کند. شرایط نفخ و صفرا را برطرف می کند. مروارید باعث افزایش قدرت باروری و زایمان می شود.

 

 

 

سنگ گارنت

♥ شور ♥ احساسات ♥ عشق رمانتیک ♥ صمیمیت ♥ افکار مثبت ♥ انرژی ♥ موفقیت ♥ محبوبیت اجتماعی  ♥ اعتماد به نفس

گارنت چاکراها را تمیز و دوباره انرژی می بخشد. این سنگ انرژی را احیا ، تصفیه و متعادل می کند ، و در صورت لزوم آرامش یا اشتیاق به ارمغان می آورد. عشق و فداکاری را القا می کند. گارنت میل جنسی را متعادل می کند و ناهماهنگی عاطفی را کاهش می دهد. غریزه زنده ماندن را فعال و تقویت می کند و شجاعت و امید به همراه می آورد. محرک یادآوری زندگی گذشته است. برداشت از خود و دیگران را تیز می کند. گارنت مهارها و تابوها را برطرف می کند. قلب را باز می کند و اعتماد به نفس می بخشد.

گارنت بدن را بازسازی کرده و متابولیسم را تحریک می کند. این سنگ بیماری اختلالات ستون فقرات و مایع نخاعی ، استخوان ، ساختار و ترکیب سلول را درمان می کند. قلب ، ریه ها ، خون را تصفیه می کند و DNA را بازسازی می کند. گارنت سیستم ایمنی بدن و سطح انرژی را افزایش می دهد.

 

 

 

سنگ کهربا

♥ عشق رمانتیک ♥ تصفیه ♥ پاکسازی ♥ شفابخشی ♥ انرژی ♥ شادی ♥ صبر را افزایش می دهد ♥ انرژی منفی را از بدن بیرون می کشد ♥ تعادل ♥ قدرت ♥ خودانگیختگی ♥ خرد ♥ موفقیت را ارتقا می بخشد

 

 

کهربا یک درمان کننده و پاک کننده قدرتمند بدن ، ذهن و روح است. همچنین باعث پاکسازی محیط می شود. کهربا بیماری را از بدن می گیرد ، باعث ترمیم و تجدید سیستم عصبی و متعادل سازی قسمت های راست و چپ مغز می شود. با جذب درد و انرژی منفی ، به کاهش استرس کمک می کند. کهربا افسردگی را از بین می برد ، عقل را تحریک می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس و ابراز وجود خلاق می شود. این سنگ تصمیم گیری ، خودانگیختگی را تشویق می کند و خرد ، تعادل و صبر را به ارمغان می آورد.

کهربا مرکز گلو را باز می کند ، گواتر و سایر مشکلات گلو را درمان می کند. همچنین معده ، طحال ، کلیه ها ، مثانه ، کبد و کیسه صفرا را درمان می کند. کهربا غشای مخاط را تقویت کرده و مشکلات مفصلی را برطرف می کند.

 

 

 

سنگ مون استون

♥ خوشبختی ♥ خوش شانسی ♥ پرورش ♥ ازخودگذشتگی ♥ انسان دوستی ♥ عشق ♥ امید ♥ بصیرت معنوی ♥ زایمان آسان ♥ سفر ایمن ♥ آغازهای جدید ♥ فراوانی

 

سنگ ماه “سنگی برای آغازهای جدید” سنگی از رشد و استحکام درونی است. این سنگ بی ثباتی عاطفی و استرس را آرام می کند ، و احساسات را تثبیت می کند و آرامش را فراهم می کند. سنگ ماه شهود را افزایش می دهد ، باعث تقویت الهام ، موفقیت و خوش شانسی در امور عاشقانه و تجاری می شود.

سنگ ماه به سیستم هضم کمک می کند ، مواد مغذی را جذب می کند ، سموم  را از بین می برد و شرایط تخریب پوست ، مو ، چشم و اندام های گوشتی مانند کبد و لوزالمعده را کاهش می دهد. این سنگ غده صنوبری را تحریک می کند و چرخه های هورمونی را متعادل می کند ، برای PMS ، بارداری ، زایمان و شیردهی عالی است. سنگ ماه همچنین در گشودن خود احساسی برای مردان مفید است.

 

 

 

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *