سنگ های تولد یک سنت پذیرفته شده و گرامی است. اگرچه سنگ های ماه تولد برای تولد هدیه ای مناسب هستند ، اما آنها برای هر مناسبت دیگری هدیه ای زیبا هستند. هر سنگ تولد دارای ویژگی های منحصر به فرد و به گفته برخی از متخصصان ، قدرت های خاص است. سنگ های ماه تولد شهریور شامل یاقوت کبود، کارنلین، یشم سبز، جاسپر، عقیق خزه ای یا شجر، سیترین و آزوریت-مالاکیت است. در بین سنگ های ماه تولد شهریور ، یاقوت کبود به عنوان سنگ اصلی و دیگر سنگ ها به عنوان سنگ های فرعی این ماه شناخته می شوند.

 

 

سنگ یاقوت کبود :

بیان خلاقانه ♥ شهود ♥ مراقبه ♥ شانس ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ دوستی ♥ سخاوت ♥ عشق ♥ وفاداری ♥ استقلال ♥ تعادل ♥ قدرشناسی از خود ♥ رشد معنوی ♥ عقل ♥ مطالعه ♥ حافظه

سنگ های ماه تولد شهریور

سنگ یاقوت کبود معروف به “سنگ خرد” است و خرد خاص خود را به ارمغان می آورد. تنش روانی ، افسردگی ، افکار ناخواسته و سردرگمی معنوی را آزاد می کند. یاقوت کبود تعادل درون بدن را بازیابی می کند ، صفحات جسمی ، روحی و معنوی را هماهنگ می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد. این سنگ تمرکز را تحریک می کند ، سبکی و لذت را به همراه می آورد. یاقوت کبود همچنین به عنوان “سنگ شکوفایی” شناخته می شود ، از هر نوع هدایایی را جذب می کند و آرزوها را برآورده می کند.

همچنین سنگ یاقوت کبود در بین سنگ های ماه تولد شهریور به عنوان سنگ اصلی شناخته می شود.

 

سنگ کارنلین

گرمای احساسی ♥ جامعه پذیری ♥ خلاقیت ♥ فردیت ♥ حافظه ♥ قدرشناسی از طبیعت ♥ هماهنگی ♥ شجاعت ♥ خوشبختی ♥ عزت نفس ♥ تولد دوباره

سنگ های ماه تولد شهریور

کارنلین یک سنگ تثبیت کننده است. نشاط و انگیزه را بازیابی می کند و خلاقیت را تحریک می کند. این سنگ شجاعت می بخشد ، گزینه های مثبت زندگی را ارتقا می دهد ، بی علاقگی را از بین می برد و انگیزه های موفقیت را ایجاد می کند. کارنلین به اعتماد به خود و ادراکات کمک می کند. این سنگ بر شرطی سازی منفی غلبه می کند و ثبات را تشویق می کند. کارنلین توانایی های تحلیلی را بهبود می بخشد و درک را روشن می کند. تمرکز را تیزتر می کند و بی حالی روانی را از بین می برد. از حسادت ، خشم و کینه محافظت می کند. خشم را آرام می کند ، منفی بافی را از بین می برد و عشق به زندگی را جایگزین آن می کند. کارنلین باعث افزایش باروری و تحریک جنسیت می شود.

کارنلین مشکلات کمر ، روماتیسم ، آرتروز ، نورالژی و افسردگی را درمان می کند. کلیه ها را تنظیم می کند و باعث تسریع در ترمیم استخوان ها و رباط ها می شود. جذب ویتامین و مواد معدنی را بهبود می بخشد و خون رسانی مناسب به اندام و بافت را تضمین می کند.

 

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های ماه تولد تیر چیست؟

 

سنگ یشم

♥ پایداری ♥ طول عمر ♥ باروری ♥ آرامش ♥ خرد ♥ آرامش ♥ تعادل ♥ صلح ♥ چشم انداز

سنگ های ماه تولد شهریور

سنگ یشم یکی دیگر از سنگ های ماه تولد شهریور است. یشم نمادی از صفا و خلوص است. این سنگ نشانگر خرد جمع شده در آرامش است. باعث افزایش عشق و پرورش می شود. یشم که یک سنگ محافظ است ، فرد را از آسیب دور می کند و هماهنگی ایجاد می کند. یشم موفقیت و دوستی را به خود جلب می کند. باعث تثبیت شخصیت و ارتقا خودکفایی می شود. ذهن را تسکین می دهد ، و افکار منفی را آزاد می کند. ایده ها را تحریک می کند. یشم که یک “سنگ رویایی” است ، رویاهای بصیرتی را به ارمغان می آورد. به آزادسازی عاطفی ، به ویژه تحریک پذیری ، کمک می کند. یشم شما را تشویق می کند که به آنچه که هستید واقع باشید.

یشم به از بین بردن فیلتراسیون های بدن کمک می کند. برای درمان مشکلات کلیوی و غدد فوق کلیه فوق العاده است. یشم سموم را از بین می برد ، سیستم اسکلتی و سلولی را دوباره جمع می کند و بخیه ها را التیام می بخشد. به باروری و زایمان کمک می کند. یشم مایعات بدن را متعادل می کند.

 

 

سنگ جاسپر

♥ آرامش ♥ رضایت ♥ دلسوزی♥ بهبودی ♥ تکمیل

سنگ های ماه تولد شهریور

جاسپر به عنوان ” پرورش دهنده عالی ” شناخته می شود. در زمان استرس باعث ایجاد آرامش می شود. جاسپر از شما محافظت می کند و انرژی منفی را جذب می کند. تعادل یین و یانگ را برقرار می کند. جاسپر آلودگی های الکترومغناطیسی و محیطی از جمله تابش را پاک می کند. صداقت را با خود فرد تشویق می کند. شجاعت را برای حل قاطعانه مشکلات فراهم می کند. به فکر سریع کمک می کند و توانایی های سازمانی را ارتقا می دهد. جاسپر تخیل را تحریک می کند و ایده ها را به عمل تبدیل می کند. لذت جنسی را طولانی می کند. در طول بیماری طولانی مدت بدن را پشتیبانی می کند و انرژی بدن را دوباره تأمین می کند.

 

 

سنگ عقیق خزه ای یا شجر

♥ شکوفایی ♥ موفقیت ♥ فراوانی ♥ همنشینی ♥ سازگاری ♥ بهبودی ♥ ترمیم ♥ باروری گیاهان ♥ محافظت از زمین ♥ خلاقیت ♥ اعتماد به نفس ♥ قدرت ♥ توسعه دوستی های جدید ♥ یافتن یک عاشق سازگار

علاوه بر خواص درمانی عمومی عقیق و کلسدونی ، عقیق خزه ای سنگی از آغازهای جدید است. روح را تازه می کند و شما را قادر می سازد زیبایی را ببینید. عقیق خزه ای حساسیت به هوا و آلاینده های محیطی را کاهش می دهد. ثروت را به خود جلب می کند و عزت نفس را بهبود می بخشد. قدرت و توانایی کنار آمدن با دیگران را توسعه می دهد. پس از دوره های رکود ، ایده آل های جدیدی را القا می کند. عقیق خزه ای بیان خود و ارتباطات را ارتقا می بخشد. احساسات را متعادل می کند ، ترس و استرس را آزاد می کند. اعتماد و امید را تشویق می کند. افسردگی ناشی از عدم تعادل مغز را از بین می برد.

عقیق خزه ای بهبودی بیماری را تسریع می کند. ضد التهاب است ، سیستم گردش خون و دفع را پاک می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. با کاهش درد و اطمینان از زایمان خوب به ماما کمک می کند. خزه از افت قند خون و کمبود آب بدن جلوگیری می کند ، عفونت ها ، سرماخوردگی و آنفولانزا را درمان می کند و تب ها را کاهش می دهد. عفونت های قارچی و پوستی را درمان می کند.

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های ماه تولد مرداد چیست؟

 

سنگ سیترین

♥ خوشبختی ♥ شکوفایی ♥ سخاوت ♥ خلاقیت ♥ لذت ♥ محافظت ♥ قدرت ♥ همسویی ♥ اعتماد به نفس ♥ ثبات ♥ انرژی ♥ راحتی ♥ موفقیت ♥ حقیقت ♥ خوبی ♥ لذت از زندگی ♥ رشد معنوی

سیترین به هر سطح از زندگی انرژی می بخشد. چاکراها را پاک می کند و شهود را باز می کند. سیترین ثروت ، رفاه و موفقیت را به خود جلب می کند. این سنگ باعث شادی ، شگفتی ، لذت و اشتیاق می شود. عزت نفس و اعتماد به نفس را بالا می برد. مغز را تحریک می کند ، عقل را تقویت می کند. سیترین انگیزه را تقویت می کند ، خلاقیت را فعال می کند و بیانگر خود را تشویق می کند. تمرکز را تقویت می کند و ذهن را دوباره زنده می کند. صفات منفی ، افسردگی ، ترس و ترس را آزاد می کند. تعادل احساسی را به همراه می آورد.

انرژی و شارژ مجدد ، سیترین همچنین بیماری دژنراتیو را معکوس می کند و به تعادل شیمیایی در بدن کمک می کند. در درمان دیابت مفید است ، هضم غذا ، طحال و لوزالمعده را تحریک می کند. عفونت کلیه و مثانه را درمان می کند. سیترین به مشکلات چشم کمک می کند ، گردش خون را افزایش می دهد ، خون را سم زدایی می کند ، تیموس را فعال می کند و تیروئید را متعادل می کند. یبوست را برطرف می کند و سلولیت را برطرف می کند.

 

 

سنگ آزوریت-مالاکیت

♥ آرامش بخش ♥ وفاداری ♥ رهبری ♥ محافظت ♥ خرد ♥ راحتی ♥ تعادل ♥ صلح ♥ درک خود ♥ تحول مثبت ♥ بهبودی

سنگ های ماه تولد شهریور

مالاکیت یک سنگ محافظ مهم است. مالاکیت با جذب انرژی منفی و آلاینده ها ، آنها را از جو و بدن دور می کند. محافظ در برابر تابش است و آلودگی الکترومغناطیسی را پاک می کند. مالاکیت چاکراها و سازگاری با هدایت معنوی را پاک و فعال می کند. قلب را به عشق بی قید و شرط باز می کند. ریسک پذیری و تغییر را تشویق می کند ، روابط ناخواسته را از بین می برد و الگوهای قدیمی را از بین می برد و می آموزد که چگونه مسئولیت اعمال ، افکار و احساسات خود را بپذیرید. مالاکیت مهارها را آزاد کرده و با دیگران همدلی ایجاد می کند. این سنگ اختلالات ذهنی را کاهش می دهد. شما را قادر به جذب و پردازش اطلاعات می کند. تجربیات منفی و آسیب های قدیمی را آزاد می کند. رویاها را تحریک می کند.

مالاکیت تعادل را متعادل کرده و گرفتگی را بهبود می بخشد. این سنگ امر زایمان را تسهیل می کند. سیستم ایمنی و عصبی را تقویت می کند. مالاکیت فشار خون را کاهش می دهد ، آسم ، آرتروز ، صرع ، شکستگی ، تورم مفاصل ، سرگیجه ، تومورها ، عصب بینایی ، لوزالمعده ، طحال و پاراتیروئید را درمان می کند. این سنگ  DNA و ساختار سلولی را که باعث سرطان می شوند ، دوباره ترمیم می کند. می تواند در تمام انواع سرطان استفاده شود و سیستم ایمنی بدن را تقویت و تحریک کند. مالاکیت کبد را برای آزاد سازی سموم تحریک می کند.

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *