همانطور که می دانید هر یک از ماه های سال سنگ مخصوصی دارند. این سنگ ها بر اساس طالع بینی نجومی انتخاب شده اند. سنگ های ماه تولد فروردین شامل الماس ، سنگ خون، جاسپر، توپاز زرد، آکومارین و یاقوت کبود است. البته الماس به عنوان سنگ اصلی ماه فروردین شناخته می شود. هر یک از این سنگ ها خواصی دارند که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم.

سنگ الماس:

♥ خلوص ♥ هماهنگی ♥ عشق ♥ فراوانی ♥ شکوفایی

 

سنگ های ماه تولد فروردین چیست؟

 

الماس که نمادی از خلوص است ، کمک می کند تا زندگی ما به یک مجموعه منسجم تبدیل شود. این باعث ایجاد عشق و شفافیت در مشارکت ها ، روابط پیوندی می شود. الماس نشانه تعهد و وفاداری است و اعتماد را به روابط و موقعیت ها القا می کند. تجلی فراوانی را به خود جلب می کند. الماس تقویت کننده انرژی است. سنگی است که هرگز نیازی به شارژ مجدد ندارد. این قدرت و استقامت را برای تمام انرژی ها به ارمغان می آورد و قدرت بلورهای دیگر را افزایش می دهد.

با این حال ، مراقب باشید ، زیرا این بدان معنی است که انرژی منفی و همچنین مثبت را افزایش می دهد! بسیار عالی برای جلوگیری از استرس الکترومغناطیسی و محافظت در برابر اشعه های تلفن همراه. الماس به شکست ناپذیری قدرت می بخشد. این سنگ درد عاطفی و روحی را از بین می برد ، ترس را کاهش می دهد و شروع جدیدی را ایجاد می کند. خلاقیت ، اختراع ، تخیل و نبوغ را تحریک می کند. این سنگ وضوح ذهن را به ارمغان می آورد و به روشنگری کمک می کند. الماس اجازه می دهد تا نور روح بدرخشد. این به تکامل معنوی کمک می کند و آرزوهای روح شما را به شما یادآوری می کند.

همچنین در بین سنگ های ماه تولد فروردین ، الماس به عنوان اصلی ترین سنگ این ماه شناخته می شود.

 

 

سنگ خون :

♥ فراوانی ♥ همسویی ♥ جریان انرژی روان ♥ سخاوت ♥ ایده آلیسم خوش شانسی ♥ تصفیه

 

سنگ های ماه تولد فروردین چیست؟

 

سنگ خون یک پاک کننده خون عالی و یک سنگ درمانی قدرتمند است. این سنگ باعث افزایش شهود و افزایش خلاقیت می شود. سنگ خون انرژی منفی محیطی را بیرون می کشد و به شما کمک می کند تا بر تأثیراتی مانند فشار ژئوپاتیک یا الکترومغناطیسی غلبه کنید. خواب را تحریک می کند و یک احیاگر قدرتمند است. شجاعت می دهد و به شما می آموزد که چگونه از موقعیت های خطرناک جلوگیری کنید. سنگ خون از خودگذشتگی و آرمان گرایی را تشویق می کند. سنگ خون باعث آرامش و احیا ذهن می شود ، گیجی را از بین می برد و تصمیم گیری را تقویت می کند. در سازگاری با شرایط غیر عادت کمک می کند. تحریک پذیری ، پرخاشگری و بی حوصلگی را کاهش می دهد.

ایده آل برای کم خونی ، این سنگ خون را تصفیه و تقویت می کند. از کبد ، روده ، کلیه ها ، طحال و مثانه سم زدایی می کند. سنگ خون جریان خون را تنظیم و پشتیبانی می کند و به گردش خون کمک می کند. این سنگ باعث کاهش چرک ، خنثی سازی سموم و تحریک سیستم لنفاوی ، التهابات و عفونت ها می شود. سنگ خون همچنین در بهبود سرطان های مرتبط با خون مانند سرطان خون مفید است و به شما در درمان HIV / Aids کمک می کند.

 

 

 

سنگ جاسپر :

♥ آرامش ♥ رضایت ♥ دلسوزی ♥ پرورش ♥ تسلیت ♥ بهبودی ♥ تکمیل

 

سنگ های ماه تولد فروردین چیست؟

 

جاسپر به عنوان ” پرورش دهنده عالی” شناخته می شود. در زمان استرس  باعث ایجاد آرامش و یکپارچگی می شود. جاسپر  از شما محافظت می کند و انرژی منفی را جذب می کند. تعادل یین و یانگ را برقرار می کند. جاسپر آلودگی های الکترومغناطیسی و محیطی از جمله تابش را پاک می کند. صداقت را با خود فرد تشویق می کند. شجاعت را برای حل قاطعانه مشکلات فراهم می کند. به فکر سریع کمک می کند و توانایی های سازمانی را ارتقا می دهد. جاسپر تخیل را تحریک می کند و ایده ها را به عمل تبدیل می کند. لذت جنسی را طولانی می کند. در طول بیماری طولانی مدت شما را پشتیبانی می کند و انرژی بدن را دوباره تأمین می کند.

 

 

 

مطلب پیشنهادی : سنگ های ماه تولد خرداد چیست ؟

 

 

 

 

سنگ توپاز زرد :

♥ قدرت ♥ دوستی ♥ سلامت ♥ خوش شانسی ♥ دوست داشتنی

 

 

توپاز زرد طلایی – سنگی که می توانید برای نشان دادن مقاصد خود و همسویی با اراده الهی استفاده کنید. این سنگ همچنین دارای خواص متافیزیکی قوی است ، که ایمان را القا می کند ، که باعث می شود همه چیز را در زندگی به ارمغان بیاورید. انرژی این سنگ باعث می شود افراد سودمند زندگی را به خود جلب کند و همچنین دوستی های جدیدی ایجاد می کند. علاوه بر این ، توپاز زرد طلایی از طریق اراده ، سنگی قدرتمند برای بروز خواسته ها و اهداف شخصی است. این یک چاکرای ساکرال و سنگ چاکرای شبکه خورشیدی است و به سلامت هر دو منطقه کمک می کند.

توپاز زرد طلایی به طور معمول به عنوان توپاز امپریالیستی و توپاز طلایی شناخته می شود. کیفیت این سنگ برای استفاده در جواهرات به عنوان توپاز امپریالیستی شناخته می شود و به وفور از این سنگ دارای یک رنگ زرد طلایی شفاف است و دارای رنگ صورتی در آن است. علاوه بر این ، این سنگ سنگی برای دوستی است و ممکن است افراد ضروری زندگی را به خود جلب کند.

 

 

 

سنگ آکوامارین :

پاکسازی ♥ مراقبه ♥ آرامش ♥ صلح ♥ پیشگویی ♥ الهام ♥ تسکین دهنده ♥ آرامش بخش سفر ایمن روی آب

 

 

آکوامارین سنگ شجاعت است. انرژی های آرامش بخش آن استرس را کاهش می دهد و ذهن را ساکت می کند. آکوامارین با افراد حساس میل دارد. این سنگ می تواند تحمل دیگران را فرا بخواند و بر قضاوت گرایی غلبه کند و از کسانی که تحت مسئولیت غرق شده اند پشتیبانی کند. ادراک را روشن می کند ، عقل را تیز می کند و سردرگمی را از بین می برد. برای بسته شدن در همه سطوح مفید است. ابراز وجود را ارتقا می بخشد. ترس را تسکین می دهد. شهود را تیز می کند و بصیرت را باز می کند. فوق العاده برای مراقبه هاله را محافظت می کند و چاکراها را تراز می کند. در دوران بارداری بسیار محافظت می کند ، از مادر و کودک در برابر آسیب محافظت می کند. سقط جنین را دلسرد می کند.

 

 

 

مطلب پیشنهادی : سنگ های ماه تولد اسفند چیست ؟

 

 

 

سنگ یاقوت کبود :

بیان خلاقانه ♥ شهود ♥ مراقبه ♥ شانس ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ دوستی ♥ سخاوت ♥ عشق ♥ وفاداری ♥ استقلال ♥ تعادل ♥ قدرشناسی از خود ♥ رشد معنوی ♥ عقل ♥ مطالعه ♥ حافظه

 

سنگ یاقوت کبود معروف به “سنگ خرد” است و خرد خاص خود را به ارمغان می آورد. تنش روانی ، افسردگی ، افکار ناخواسته و سردرگمی معنوی را آزاد می کند. یاقوت کبود تعادل درون بدن را بازیابی می کند ، صفحات جسمی ، روحی و معنوی را هماهنگ می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد. این سنگ تمرکز را تحریک می کند ، سبکی و لذت را به همراه می آورد. یاقوت کبود همچنین به عنوان “سنگ شکوفایی” شناخته می شود ، از هر نوع هدایایی را جذب می کند و آرزوها را برآورده می کند.

 

با خواص سنگ های ماه تولد فروردین آشنا شدیم. مدتهاست که سنگهای زیبا ، مواد معدنی ، مرواریدها و فلزات گرانبها قابل جمع آوری هستند. از مدت ها قبل سنگ های قیمتی با قدرت بهبودی در ارتباط بوده اند و همچنین برای نشان دادن موقعیت و ثروت از آنها استفاده می شده است.

 

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *