سنگ های ماه تولد مرداد

سنگ ها دارای خواص درمانی و متافیزیکی هستند. هر ماه از سال دارای یک سنگ اصلی و چندین سنگ فرعی است. متولدین هر ماه می توانند باتوجه به خواص سنگ های ماه تولدشان از این سنگ ها استفاده کنند و نتیجه جادویی آن را ببیند. سنگ های ماه تولد مرداد شامل زبرجد یا پریدوت، اونیکس، ساردونیکس، کریستال کوارتز، تورمالین، کارنلین، توپاز طلایی و الماس است. در ادامه به معرفی خواص هریک از این سنگ ها می پردازیم.

 

سنگ زبرجد یا پریدوت

شفا ♥ تجدید ♥ تصفیه ♥ تولد دوباره ♥ رشد ♥ آرامش راحتی ♥ شهود

 

 

پریدوت یک پاک کننده قدرتمند است. سموم را در تمام سطوح آزاد و خنثی می کند. حسادت ، کینه ، تلخی ، تحریک ، نفرت و حرص را برطرف می کند. استرس ، عصبانیت و گناه را کاهش می دهد. پریدوت قلب ما را به شادی و روابط جدید باز می کند. این سنگ اعتماد به نفس و ادعا را افزایش می دهد ، اسنگ نگیزه رشد و تغییر است. ذهن را به سطوح جدیدی از آگاهی تیز می کند و باز می کند. بی حالی ، بی علاقگی و خستگی را از بین می برد. پریدوت شما را قادر می سازد مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. همچنین در بین سنگ های ماه تولد مرداد زبرجد یا پریدوت به عنوان سنگ اصلی این ماه شناخته می شود.

پریدوت سیستم ایمنی بدن ، متابولیسم را تقویت می کند و برای پوست مفید است. به اختلالات قلب ، تیموس ، ریه ها ، کیسه صفرا ، طحال و دستگاه روده کمک می کند. زخم را درمان می کند و چشم ها را تقویت می کند. اختلالات دو قطبی را متعادل می کند و بر هیپوکندری غلبه می کند.

 

 

سنگ اونیکس

♥ قدرت ♥ استقامت ♥ پایداری ♥ ماندگاری ♥ استحکام ♥ کنترل خود

 

سنگ های ماه تولد مرداد

 

اونیکس به شما قدرت می دهد. این سنگ باعث تقویت نشاط ، استواری و استقامت می شود. اعتماد به نفس را به شما هدیه می کند و به شما کمک می کند تا در محیط اطراف خود راحت باشید. اونیکس غم و اندوه را از بین می برد ، کنترل خود را افزایش می دهد و قدرت تصمیم گیری عاقلانه را تحریک می کند. خوشبختی و خوش شانسی را تشویق می کند.

اونیکس اختلالات استخوان ها ، مغز استخوان و خون را درمان می کند. اونکیس همچنین برای دندان و پا مفید است.

 

 

سنگ ساردونیکس

♥ شانس ♥ دوستی ♥ خوشبختی ♥ خوش شانسی ♥ عاشقانه ♥ ازدواج ♥ استقامت ♥ قدرت ♥ انرژی ♥ خلاقیت

 

سنگ های ماه تولد مرداد

 

ساردونیکس به عنوان یکی از سنگ های ماه تولد مرداد سنگ محافظت و استحکام است. این سنگ فضیلت و صداقت را ارتقا می بخشد. ساردونیکس دوستان و خوش شانسی را به خود جلب می کند. این سنگ شراکت و ثبات پایدار را برای مشارکت به ارمغان می آورد. مکمل اراده و تقویت شخصیت است. ساردونیکس استقامت ، قدرت و خویشتن داری را افزایش می دهد. افسردگی را کاهش می دهد و بر تردید غلبه می کند. درک را بهبود می بخشد.

ساردونیکس ریه ها و استخوان ها را بهبود می بخشد. مایعات و متابولیسم سلول را تنظیم می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

 

 

 

مطلب پیشنهادی : سنگ های ماه تولد تیر چیست؟

 

 

 

سنگ کریستال کوارتز

♥ هماهنگی ♥ انرژی ♥ بهبودی ♥ توانایی های روحی ♥ وضوح ♥ آرامش

سنگ های ماه تولد مرداد

کوارتز شفاف به عنوان “شفا دهنده اصلی” شناخته می شود و انرژی و فکر و همچنین تأثیر کریستال های دیگر را تقویت می کند. انرژی را جذب ، ذخیره ، آزاد و تنظیم می کند. کوارتز شفاف انرژی منفی را از همه نوع به خود جلب می کند. صفات جسمی ، روحی ، عاطفی و معنوی را متعادل و احیا می کند. اندامها و بدنهای ظریف را تمیز و تقویت می کند و به عنوان یک پاک کننده روح عمیق عمل می کند ، جسم را به ذهن متصل می کند. کوارتز شفاف توانایی های روحی را افزایش می دهد. به تمرکز کمک می کند و حافظه را باز می کند. سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و بدن را به تعادل می رساند. کوارتز شفاف (کوارتز بلورین ، راک کریستال) همه چاکراها را هماهنگ می کند.

 

 

سنگ تورمالین

♥ انعطاف پذیری ♥ خوشبختی ♥ مهرورزی ♥ آرامش ♥ تعادل ♥ تحول مثبت ♥ بهبودی ♥ قدرت ♥ تحمل ♥ درک

 

سنگ های ماه تولد مرداد

 

تورمالین یکی دیگر از سنگ های ماه تولد مرداد است. تورمالین به درک خود و دیگران کمک می کند. باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش ترس می شود. تورمالین الهام بخش است و تحمل و رفاه را به ارمغان می آورد. باعث تعادل دو طرف راست و چپ مغز می شود. به درمان پارانویا کمک می کند ، بر نارساخوانی غلبه می کند و هماهنگی چشم و دست را بهبود می بخشد. تورمالین باعث آزاد شدن تنش می شود و این امر برای تنظیم ستون فقرات مفید است. انرژی زن و مرد را در بدن متعادل می کند. انرژی را تقویت می کند و انسداد را برطرف می کند.

 

 

سنگ کارنلین

گرمای احساسی ♥ جامعه پذیری ♥ خلاقیت ♥ فردیت ♥ حافظه ♥ قدرشناسی از طبیعت ♥ هماهنگی ♥ شجاعت ♥ خوشبختی ♥ عزت نفس ♥ تولد دوباره

 

سنگ های ماه تولد مرداد

 

کارنلین یک سنگ تثبیت کننده است. نشاط و انگیزه را بازیابی می کند و خلاقیت را تحریک می کند. این سنگ شجاعت می بخشد ، گزینه های مثبت زندگی را ارتقا می دهد ، بی علاقگی را از بین می برد و انگیزه های موفقیت را ایجاد می کند. کارنلین به اعتماد به خود و ادراکات کمک می کند. این سنگ بر شرطی سازی منفی غلبه می کند و ثبات را تشویق می کند. کارنلین توانایی های تحلیلی را بهبود می بخشد و درک را روشن می کند. تمرکز را تیزتر می کند و بی حالی روانی را از بین می برد. از حسادت ، خشم و کینه محافظت می کند. خشم را آرام می کند ، منفی بافی را از بین می برد و عشق به زندگی را جایگزین آن می کند. کارنلین باعث افزایش باروری و تحریک جنسیت می شود.

کارنلین مشکلات کمر ، روماتیسم ، آرتروز ، نورالژی و افسردگی را درمان می کند. کلیه ها را تنظیم می کند و باعث تسریع در ترمیم استخوان ها و رباط ها می شود. جذب ویتامین و مواد معدنی را بهبود می بخشد و خون رسانی مناسب به اندام و بافت را تضمین می کند.

 

 

 سنگ توپاز طلایی

♥ قدرت ♥ دوستی ♥ سلامت ♥ خوش شانسی ♥ دوست داشتنی

سنگ های ماه تولد مرداد

توپاز زرد طلایی – سنگی که می توانید برای نشان دادن مقاصد خود و همسویی با اراده الهی استفاده کنید. این سنگ همچنین دارای خواص متافیزیکی قوی است ، که ایمان را القا می کند ، که باعث می شود همه چیز را در زندگی به ارمغان بیاورید. انرژی این سنگ باعث می شود افراد سودمند زندگی را به خود جلب کند و همچنین دوستی های جدیدی ایجاد می کند. علاوه بر این ، توپاز زرد طلایی از طریق اراده ، سنگی قدرتمند برای بروز خواسته ها و اهداف شخصی است. این یک چاکرای ساکرال و سنگ چاکرای شبکه خورشیدی است و به سلامت هر دو منطقه کمک می کند.

توپاز زرد طلایی به طور معمول به عنوان توپاز امپریالیستی و توپاز طلایی شناخته می شود. کیفیت این سنگ برای استفاده در جواهرات به عنوان توپاز امپریالیستی شناخته می شود و به وفور از این سنگ دارای یک رنگ زرد طلایی شفاف است و دارای رنگ صورتی در آن است. علاوه بر این ، این سنگ سنگی برای دوستی است و ممکن است افراد ضروری زندگی را به خود جلب کند.

 

 

 سنگ الماس

♥ خلوص ♥ هماهنگی ♥ عشق ♥ فراوانی ♥ شکوفایی

سنگ های ماه تولد مرداد

الماس که نمادی از خلوص است یکی دیگر از سنگ های ماه تولد مرداد است، کمک می کند تا زندگی ما به یک مجموعه منسجم تبدیل شود. این باعث ایجاد عشق و شفافیت در مشارکت ها ، روابط پیوندی می شود. الماس نشانه تعهد و وفاداری است و اعتماد را به روابط و موقعیت ها القا می کند. تجلی فراوانی را به خود جلب می کند. الماس تقویت کننده انرژی است. سنگی است که هرگز نیازی به شارژ مجدد ندارد. این قدرت و استقامت را برای تمام انرژی ها به ارمغان می آورد و قدرت بلورهای دیگر را افزایش می دهد.

با این حال ، مراقب باشید ، زیرا این بدان معنی است که انرژی منفی و همچنین مثبت را افزایش می دهد! بسیار عالی برای جلوگیری از استرس الکترومغناطیسی و محافظت در برابر اشعه های تلفن همراه. الماس به شکست ناپذیری قدرت می بخشد. این سنگ درد عاطفی و روحی را از بین می برد ، ترس را کاهش می دهد و شروع جدیدی را ایجاد می کند. خلاقیت ، اختراع ، تخیل و نبوغ را تحریک می کند. این سنگ وضوح ذهن را به ارمغان می آورد و به روشنگری کمک می کند. الماس اجازه می دهد تا نور روح بدرخشد. این به تکامل معنوی کمک می کند و آرزوهای روح شما را به شما یادآوری می کند.

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *