سنگ های ماه تولد مهر

اگر نمی دانید سنگ های ماه تولد مهر چیست، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله سعی داریم سنگ های ماه تولد مهر را به همراه خواص متافیزیکی آن ها معرفی کنیم. سنگ های ماه تولد بر اساس طالع بینی های نجومی و فرهنگ های مختلف انتخاب می شوند. سنگ های ماه تولد می توانند برای متولدین این ماه خواص جادویی و عجیبی به همراه داشته باشند. اوپال به عنوان اصلی ترین سنگ ماه تولد مهر شناخته می شود. سنگ های فرعی این ماه نیز شامل یاقوت کبود، زبرجد، لاجورد و عقیق است. در ادامه به معرفی خواص متافیزیکی هر یک از این سنگ ها می پردازیم.

 

سنگ اوپال

♥ عشق ♥ وفاداری ♥ آرامش ♥ آگاهی

سنگ های ماه تولد مهر

در بین سنگ های ماه تولد مهر ، اوپال به عنوان سنگ اصلی احساسات را تشدید کرده و مهارها را آزاد می کند. آزادی و استقلال را تشویق می کند. اوپال آگاهی را افزایش می دهد و بینش های روحی و عرفانی را القا می کند. اصالت و خلاقیت را تحریک می کند. کمک می کند تا خشم خود را آزاد کنید و ارزش خود های خود را باور کنید ، در دستیابی به خود واقعی فرد کمک می کند. اوپال حافظه را تقویت می کند. این سنگ علاقه به هنر را تشویق می کند. به همراه داشتن اوپال ، وفاداری و خودانگیختگی را به همراه دارد.

اوپال اراده زندگی را تقویت می کند و عفونت ها و تب ها را درمان می کند. با تمیز کردن خون و کلیه ها ، اوپال انسولین را نیز تنظیم می کند. این سنگ درد زایمان را کاهش می دهد و همچنین PMS را نیز کاهش می دهد.

 

انواع اوپال

 

اوپال زرد

اوپال صورتی

اوپال صورتی سنگی از عشق و لطافت است ، و انرژی های مهربانانه و مهربانی را برای انواع روابط به ارمغان می آورد. از نظر جسمی برای بینایی ، بیماری قلبی و آسیب دیدگی ، بیماری پارکینسون ، ریه ها و طحال مفید است. همچنین برای دیابت و افت قند خون مفید است.

 

 

سنگ یاقوت کبود

بیان خلاقانه ♥ شهود ♥ مراقبه ♥ شانس ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ دوستی ♥ سخاوت ♥ عشق ♥ وفاداری ♥ استقلال ♥ تعادل ♥ قدرشناسی از خود ♥ رشد معنوی ♥ مطالعه ♥ دانش ♥ حافظه

 

هر رنگ یاقوت کبود معروف به “سنگ خرد” است و خرد خاص خود را به ارمغان می آورد. تنش روحی ، افسردگی ، افکار ناخواسته و سردرگمی معنوی را آزاد می کند. یاقوت کبود تعادل درون بدن را بازیابی می کند ، ابعاد جسمی ، روحی و معنوی را هماهنگ می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد. این سنگ تمرکز را تحریک می کند ، سبکی و لذت را به همراه می آورد. یاقوت کبود همچنین به عنوان “سنگ شکوفایی” شناخته می شود. این سنگ آرزو ها را برآورده می کند.

یاقوت کبود بیماری های مربوط به خون را درمان می کند ، با خونریزی بیش از حد مقابله می کند و دیواره رگها را تقویت می کند. این سنگ برای اختلالات سلولی استفاده می شود ، غدد را تنظیم می کند و سیستم های بدن را آرام می کند.

 

 

انواع یاقوت

 

یاقوت سیاه

یاقوت کبود سیاه مرکزیت و حفاظت را فراهم می کند. این سنگ به شما کمک می کند تا به شهود خود اطمینان پیدا کنید.

 

 

یاقوت آبی

یاقوت آبی به طور سنتی با خلوص و عشق همراه است. این سنگ به شما کمک می کند تا در مسیر معنوی باقی بمانید. انسداد را برطرف کرده و به شما نیرو می دهد. یاقوت آبی بیان شما را تسهیل می کند. در برقراری ارتباط و بیان حقیقت و اعتقادات شما کمک می کند. تیروئید و چاکرای گلو را التیام می بخشد و اثر آرامش بخشی و متعادل سازی بر روی سیستم عصبی دارد.

 

یاقوت سبز

یاقوت سبز به عنوان “سنگ وفاداری” شناخته می شود ، باعث تحریک چاکرای قلب و وفاداری و صداقت می شود. این سنگ بینایی داخلی و خارجی را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا رویاها را به یاد بیاورید.

 

یاقوت نیلی

یاقوت نیلی آگاهی روانی را افزایش می دهد. انرژی های منفی هاله شما را از بین می برد.

 

یاقوت صورتی

یاقوت صورتی انسداد عاطفی را از بین می برد که باعث ایجاد صلح و عشق بی قید و شرط می شود.

 

یاقوت سفید

یاقوت سفید بسیار محافظت کننده است ، همه موانع را برطرف می کند و شما را برای رسیدن به هدف زندگی خود تشویق می کند. این سنگ تمرکز را فراهم می کند و از اخلاق و عدالت حمایت می کند.

 

یاقوت زرد

یاقوت زرد ثروت را به سمت شما جلب می کند و موجب رونق خانه می شود. این سنگ عقل را تحریک می کند و تمرکز کلی را بهبود می بخشد ، خرد را تقویت می کند. یاقوت زرد در تحقق جاه طلبی کمک می کند. این ماده به از بین بردن ناخالصی های بدن و تحریک سیستم لنفاوی کمک می کند. مشکلات کبد و کیسه صفرا و همچنین اختلالات طحال و معده را درمان می کند.

 

 

مطلب پیشنهادی: سنگ های ماه تولد شهریور چیست؟

 

 

سنگ لاجورد

بینایی ♥ شهود ♥ انرژی ♥ حافظه ♥ ارتباط با ذهن الهی

سنگ های ماه تولد مهر

سنگ لاجورد به شما کمک می کند تا چاکرای چشم سوم خود را فعال کنید. ارتعاش این کریستال آبی عمیق در چشم سوم ممکن است تحریک کننده هدایای روحی مانند بینایی و شهود باشد. لرزش آن همچنین تأثیر زیادی بر عملکردهای فکری مغز دارد و دارای انرژی شدیدی است که می تواند حافظه شما را تقویت کند. لرزش آن همچنین تأثیر زیادی بر عملکردهای فکری مغز دارد و دارای انرژی شدیدی است که می تواند حافظه شما را تقویت کند.

این سنگ برای کسانی که مطالعه می کنند، سنگ مناسبی است. زیرا به شما برای حفظ اطلاعات کمک می کند. این سنگ به شما کمک می کند تا انرژی موجود در چاکراهای بالاتر را تقویت کنید و هدایای خلاقانه شما را تقویت می کند. به تسکین استرس کمک می کند و اگر در حال انجام مراقبه هستید، نیز استفاده از آن مفید است. همچنین در چاکرای تاج طنین انداز می شود تا ارتباط بهتری با ذهن الهی ایجاد کند.

 

 

سنگ زبرجد یا پریدوت

شفا ♥ تجدید ♥ تصفیه ♥ تولد دوباره ♥ رشد ♥ آرامش راحتی ♥ شهود

سنگ های ماه تولد مهر

پریدوت یک پاک کننده قدرتمند است. سموم را در تمام سطوح آزاد و خنثی می کند. حسادت ، کینه ، تلخی ، تحریک ، نفرت و حرص را برطرف می کند. استرس ، عصبانیت و گناه را کاهش می دهد. پریدوت قلب ما را به شادی و روابط جدید باز می کند. این سنگ اعتماد به نفس و ادعا را افزایش می دهد ، اسنگ نگیزه رشد و تغییر است. ذهن را به سطوح جدیدی از آگاهی تیز می کند و باز می کند. بی حالی ، بی علاقگی و خستگی را از بین می برد. پریدوت شما را قادر می سازد مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. همچنین در بین سنگ های ماه تولد مرداد زبرجد یا پریدوت به عنوان سنگ اصلی این ماه شناخته می شود.

پریدوت سیستم ایمنی بدن ، متابولیسم را تقویت می کند و برای پوست مفید است. به اختلالات قلب ، تیموس ، ریه ها ، کیسه صفرا ، طحال و دستگاه روده کمک می کند. زخم را درمان می کند و چشم ها را تقویت می کند. اختلالات دو قطبی را متعادل می کند و بر هیپوکندری غلبه می کند.

 

 

سنگ عقیق

♥ عشق ♥ فراوانی ♥ ثروت ♥ طول عمر ♥ شجاعت و قدرت ♥ محافظت ، امنیت و ایمنی ♥ تعادل ♥ هماهنگی ♥ سخاوت ♥ قدردانی از طبیعت

عقیق به عنوان یکی از سنگ های ماه تولد مهر، سنگی عالی برای ایجاد تعادل و هماهنگی بین جسم ، روان و روح است. این سنگ هاله را تمیز و تثبیت می کند ، منفی را از بین می برد. عقیق عملکرد ذهنی را افزایش می دهد ، باعث بهبود تمرکز ، درک و توانایی های تحلیلی می شود. به شما آرامش می بخشد ، خشم یا تنش درونی را التیام می بخشد و احساس امنیت و ایمنی ایجاد می کند.

عقیق چشم ، معده و رحم را بهبود می بخشد. سیستم لنفاوی و پانکراس را تمیز می کند. رگ های خونی را تقویت می کند و اختلالات پوستی را بهبود می بخشد.

 

انواع عقیق

 

عقیق سفید

سفید عقیق “سنگ نهایی بارداری” است. این سنگ به محافظت از مادر و کودک در برابر آسیب کمک می کند ، دردهای زایمان را تسکین می دهد ، تهوع صبحگاهی را تسکین می دهد ، جریان سالم شیر را برای کودک تضمین می کند.

 

عقیق بوتسوانا

عقیق بوتسوانا برای افراد سیگاری و کسانی که می خواهند سیگار را ترک کنند مفید است. این سنگ به شما کمک می کند تا به جای نادیده گرفتن مشکلات ، به دنبال راه حل باشید. به کشف سرزمین ناشناخته و خلاقیت کمک می کند. عقیق بوتسوانا به دیدن تصویر بزرگتر کمک می کند. سرکوب را آزاد می کند. به بدن در جذب اکسیژن کمک می کند. به درمان افسردگی کمک می کند.

 

عقیق برزیلی

عقیق برزیلی تعادل عاطفی ، جسمی و فکری ایجاد می کند. به مرکزیت و تثبیت انرژی بدنی کمک می کند. این سنگ تسکین دهنده و آرام بخش است که به آرامی کار می کند اما قدرت زیادی به همراه دارد. این سنگ می تواند اطلاعات پنهان را به معرض دید بگذارد.

 

عقیق چشم گاوی

مدت ها تصور می شد که عقیق چشم گاوی (که به آن عقیق اربیکولار نیز می گویند) چشم بد یا نفرین را دفع می کند. این سنگ به غریزه زنده ماندن کمک می کند ، ترس را از بین می برد و به بهبود شانس بقا در موقعیت های خطرناک کمک می کند. کیفیت فضل را در حرکات و اعمال جسمی تحریک می کند. عقیق چشم گاوی باعث تعادل چاکراها و تحریک آگاهی و تحقق رفاه می شود. اختلالات سیستم تولید مثل را درمان می کند. به رشد و تحریک خواص بازسازی کمک می کند.

 

 

درباره واحد مدیریت سنگ ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *